Nasz segment docelowy

Inwestujemy w dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy mające sprawdzony model biznesowy potwierdzony rosnącymi przychodami ze sprzedaży i dodatnim wynikiem EBITDA.

Nasze preferowane sektory

Koncentrujemy się na sektorze usług, gdzie mamy doświadczenie z ostatnich 20 lat; w szczególności: edukacji, usługach finansowych i biznesowych, ochronie zdrowia oraz niszowych produktach i usługach konsumenckich.

Sektory te są beneficjentami korzystnych, długoterminowych trendów w Polsce, m.in. wykorzystania nowych technologii, outsourcingu, zmian demograficznych oraz zmian stylu życia. Zważywszy na naszą historię, czujemy się bardzo komfortowo inwestując w tych branżach.

Nasze podejście

Wierzymy, że budowanie wartości dla udziałowców wymaga właściwych ludzi robiących właściwe rzeczy. Dlatego też nasza strategia koncentruje się na aktywnym i praktycznym zaangażowaniu w spółki portfelowe w połączeniu z partnerskim podejściem do współpracy z przedsiębiorcami i menedżerami. Nie ograniczamy się do ustalania strategicznych kierunków rozwoju, ale bierzemy również odpowiedzialność za poszukiwania odpowiednich pracowników, a nawet tymczasowe sprawowanie funkcji menadżerskich.

Dlaczego Equitin?

Inwestowanie w prywatne spółki i wspieranie ich rozwoju to więcej niż praca. To kwestia pasji, talentu i instynktu, które udowodniliśmy, że mamy. Dlatego stale poszukujemy nowych wyzwań i nowych partnerów biznesowych.