Aktualności

Equitin inwestuje w KIDS&Co. – wiodącego operatora prywatnych przedszkoli w Polsce

Equitin Partners zawarł umowę inwestycyjną z Kariną Trafną, założycielką i prezesem zarządu KIDS&Co – firmy, która zarządza siecią dwujęzycznych przedszkoli i żłobków w Polsce. Wspólnie z założycielką i zespołem zarządzającym, Equitin zamierza przyspieszyć rozwój firmy i stworzyć największego polskiego operatora na rynku wczesnej edukacji.

Gdy zakładałam KIDS&Co. moją ambicją było zaoferowanie dzieciom najlepszego przygotowania do wyzwań, jakie stawiać będzie przed nimi edukacja w szkole podstawowej. Obecnie koncentrujemy się na harmonijnym rozwoju dzieci, nauce języka angielskiego, a także zdrowym żywieniu. Jestem przekonana, że w najbliższych 5-10 latach potencjał wzrostu dla naszej firmy będzie nieograniczony. Dzięki współpracy z Equitin, będziemy mogli przyspieszyć rozwój naszej sieci przedszkoli korzystając z ich doświadczeń w inwestycjach na rynku edukacji w Polsce mówi Karina Trafna, założycielka i Prezes Zarządu KIDS&Co.

Karina ze swoim zespołem stworzyła idealną platformę dla dalszego wzrostu, którego motorem jest rosnący popyt na najwyższej jakości usługi edukacyjne, spełniające międzynarodowe standardy. Już dziś KIDS&C0. zarządza przedszkolami firmowymi kilku renomowanych klientów korporacyjnych, a także prowadzi własne przedszkola i żłobki w nowoczesnych biurowcach w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. Wierzymy, że oferta firmy jest bardzo atrakcyjna zarówno dla polskich i zagranicznych pracodawców, jak również ich pracowników. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy udziałowcem KIDS&Co. i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Karinę w realizacji jej ambitnego planu rozwoju KIDS&Co. stwierdził Maciej Górski, współzałożyciel i Partner w Equitin.

www.kids-co.pl

Equitin inwestuje w Time for Wax, jednego z liderów rosnącego rynku usług kosmetycznych w Polsce

Equitin Partners zainwestował w Time for Wax Sp z o.o. obejmując większościowy pakiet udziałów. Wspólnie z założycielką i zarządem spółki, Equitin zamierza przyspieszyć rozwój sieci salonów profesjonalnej depilacji woskiem i potencjalnie wejść w nowe obszary biznesu poprzez rozwój organiczny lub akwizycje.

Przez ostatnie niemal 10 lat Time for Wax obsługuje tysiące klientek i klientów w Warszawie, a od zeszłego roku jesteśmy obecni również we Wrocławiu, Gdańsku i Gdyni. Nasz sukces budowaliśmy na najwyższej jakości usług depilacji woskiem i doskonałej obsłudze klienta. Nadszedł czas, aby przejść z firmą do kolejnej fazy rozwoju i dlatego jestem bardzo zadowolona, że udało się nam nawiązać współpracę z Equitin Partners mówi Iza Makosz, założycielka Time for Wax.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dotychczasowych osiągnięć Izy i jej zespołu. Time for Wax ma świetną reputację dotyczącą jakości świadczonych usług i poziomu obsługi klientów, co stanowi doskonały fundament dla dalszego rozwoju sieci salonów depilacji. Ponadto wierzymy, że doświadczenia zespołu pozwolą nam również rozwinąć inne formaty usług kosmetycznych w Polsce stwierdził Piotr Kulikowski, Współzałożyciel i Partner w Equitin.

www.timeforwax.pl

Dane kontaktowe

Equitin Partners Limited

Vyronos 36, Nicosia Tower Center, 8 piętro
1096 Nikozja
Cypr

contact@equitin.com.cy

Equitin Advisors Sp. z o.o

ul. Wspólna 50
00-684 Warszawa
Polska

Tel.: 22 625 02 99
kontakt@equitin.pl